Gaitatzi černé olivy Kalamata s peckou vakuum 250 g

Gaitatzi zelené olivy s peckou vakuum 250g Složení: černé olivy s peckou Kalamata (Kalamon), voda, ocet, sůl, regulátor kyselosti: kyselina mléčná, antioxidant: kyselina...
Doporučená nabídka Řecko nás baví

Skladem • 1 varianta69 Kč99 % • 515 recenzíDalší informace

• Mám tihle olivy nejradši

Výborné , určitě objednám znovu

• , zakoupeno v Řecko nás baví

Chutné Kalamata olivy za dobrou cenu.

Gaitatzi zelené olivy s peckou vakuum 250g

Složení: černé olivy s peckou Kalamata (Kalamon), voda, ocet, sůl, regulátor kyselosti: kyselina mléčná, antioxidant: kyselina citrónová a askorbová.

Skladování

Skladujte na chladném a suchém místě mimo dosah slunečního záření. Po otevření skladujte v ledničce a spotřebujte do 10 dnů.

Vasiliki Gaitatzi, Dato Kavalas 640 03, Řecko

Gaitatzi 1987 - Dato, Kavala, Severní Řecko

Od řecké tradice až po moderní certifikovanou výrobu

V roce 1987 zahajuje firma Eleioemporiki Gaitatzi svůj kurz ve zpracování, standardizaci a prodeji jedlých oliv. Láska lidí k olivám a jejich vášeň pro výrobu lahodných produktů z tohoto vzácného ovoce se od prvního okamžiku promítla do neustálého hledání zajištění špičkové kvality, ale také do vývoje široké škály produktů, se zakládá jak na řecké tradici samotné, tak na požadavcích moderního vkusu doma, ale i na profesionální úrovni.

Tedy z jedné původní odrůdy oliv, na jejím počátku, dnes Eleoemporiki Gaitatzi má produkty ze všech odrůd oliv, kterým se daří na řecké půdě, jako jsou Amfissis, Kalamon, Chalkidiki, Volos, Maroneia, Mytilini a Throubas Thassos, ale také různé druhy produktů, jako jsou olivové plátky, olivová pasta, konfity a plněné mandlemi, pepřem a dalšími chutnými přírodními produkty ve vynikajících chuťových kombinacích.

Eleioemporiki Gaitatzi disponuje pro výrobu svých produktů moderními budovami o rozloze 2 000 m2 v oblasti Dato Kavala, kde probíhá celý proces třídění, zpracování, přípravy, balení a standardizace jedlých plodů oliv za nejpřísnějších podmínek. Zároveň má vlastní velkoobchodní distribuční síť po celém severním Řecku, která obsluhuje nákladními auty v soukromém vlastnictví širší oblasti Soluně, Kavaly, Serres, Drama, Xanthi, Komotini a Limnos.

Tabulka velikostí řeckých oliv

Velikost: Extra Jumbo 161/180 (Mezi nejprodávanější černé olivy Kalamata v Řecku patří velikost Colossal 121/140 a Extra Jumbo 161/180).

• Mám tihle olivy nejradši

Výborné , určitě objednám znovu

• , zakoupeno v Řecko nás baví

Chutné Kalamata olivy za dobrou cenu.

Nejlepsi olivy

• , zakoupeno v Řecko nás baví

• Výborně chutnají a když si je přidáte do salátu společně s paprikou, okurky a rajčaty ze zahrádky a s fetou, připadáte si jako v řecké taverně :-)

kupováno pro známé

• vynikající chuť